Sport

Edina Selimović i Edvin Dželilović nagrađeni na manifestaciji “Izbor najboljih sportista TK”

Nakon što smo u srijedu saznali ko su to najbolji sportisti Gračanice u prošloj godini, sinoć smo saznali i ko su najbolji sportisti Tuzlanskog kantona za 2021. godinu.

Reprezentativka BiH u odbojci, Edina Selimović, izabrana je za najuspješniju sportistkinju u ekipnim sportovima dok je mladi rukometaš Edvin Dželilović proglašen za najboljeg juniora TK. Čestitamo.

NAJUSPJEŠNIJI KADET/KADETKINJA U EKIPNIM SPORTOVIMA:

  • Milica Dragičević, Košarkaški klub RMU Banovići
  • Renato Čajić, Rukometni klub „Sloboda“ Tuzla
  • Alem Hadžić, Rukometni klub „Konjuh“ Živinice

NAJUSPJEŠNIJI JUNIOR/JUNIORKA U EKIPNIM SPORTOVIMA:

  • Nastja Ilić, Odbojkaški klub „Sloboda“ Tuzla
  • Dajana Ibrić, Košarkaški klub RMU Banovići
  • Edvin Dželilović, Rukometni klub Gračanica

NAJUSPIJEŠNIJI TRENER U EKIPNIM SPORTOVIMA:

  • Armin Dervišević, Odbojkaški klub „Sloboda“ Tuzla
  • Slaviša Ožegović, Košarkaški klub RMU Banovići
  • Davor Kadić, Rukometni klub „Konjuh“ Živinice

NAJUSPJEŠNIJE EKIPE:

EON
  • Ženski košarkaški klub RMU Banovići
  • Rukometni klub „Sloboda“ Tuzla
  • Odbojkaški klub „Sloboda“ Tuzla

NAJUSPJEŠNIJI SENIOR/SENIORKA U EKIPNIM SPORTOVIMA:

  • Haris Delalić, Košarkaški klub „Sloboda“ Tuzla
  • Emir Suhonjić, Rukometni klub „Sloboda“ Tuzla
  • Maida Lačić, Ženski Košarkaški klub RMU Banovići

NAJUSPJEŠNIJI KADET/KADETKINJA U POJEDINAČNIM SPORTOVIMA:

  • Kenan Dračić, Plivački klub „Zmaj Alpamm“ Tuzla
  • Amela Mehmedović, Biciklistički klub „Zmaj od Bosne“ Tuzla
  • Bakir Musić, AK „Sloboda Tehnograd“ Tuzla
  • Lamija Softić, KBS „Tuzla“ Tuzla

NAJUSPJEŠNIJI JUNIOR/JUNIORKA U POJEDINAČNIM SPORTOVIMA:

  • Ema Lovrić, Stonoteniski klub „Kreka“ Tuzla
  • Melina Ibrahimović, Karate klub „DO“ Tuzla
  • Edhem Vikalo, AK „Sloboda Tehnograd“ Tuzla
  • Ena Baltić, Teniski klub „Sloboda“ Tuzla
  • Nejla Muradbegović, Klub ritmičko sportske gimnastike „Sloboda“ Tuzla

NAJUSPIJEŠNIJI TRENER U POJEDINAČNIM SPORTOVIMA:

  • Vanessa Tinjić, Klub ritmičko sportske gimnastike „Sloboda“ Tuzla
  • Una Selman-Žilić, KBS „Tuzla“ Tuzla
  • Hajrudin Trle, Biciklistički klub „Zmaj od Bosne“ Tuzla
  • Željko Zombra, KBS „ORKKA“ Lukavac
  • Mirza Mulahasanović, Teniski klub „Sloboda“ Tuzla

NAJUSPJEŠNIJI SENIOR/SENIORKA U POJEDINAČNIM SPORTOVIMA:

  • Maida Beganović, Bokserski klub “Soda“ Lukavac
  • Sadin Mulahalilović, Karate klub „Zmaj“ Gradačac
  • Sandro Krešić, Karate klub „DO“ Tuzla
  • Haris Muradbašić, KBS „ORKKA“ Lukavac

 

Slični postovi

Back to top button