
Organizacija porodica šehida i poginulih boraca Grada Gračanica, najavila je obilježavanje Dana šehida i poginulih boraca za četvrtak (20. marta).
U 11:30h planirano je učenje tevhida do podne namaza u Bijeloj džamiji, a od 13 sati održat će se prigodan program na Centralnom Spomen-obilježju Odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992-1995.
Protokol obilježavanja:
- 09h – Posjeta Kasarni II Korpusa i polaganje cvijeća na Spomen obilježju
- 11:30h – Učenje tevhida do podne namaza u Bijeloj džamiji
- 13h – Centralno Spomen-obilježje Odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992.-1995.
NAPOMENA: U slučaju kiše program obilježavanja Dana šehida i poginulih boraca, održat će se u dershani Osman-kapetanove medrese.



