VijestiVijesti

Dalibor Ignjić novi šef stručnog štaba Bratstva

NK Bratstvo Gračanica  obavještava javnost da je u prisustvu sportskog direktora Edina Šuše potpisan ugovor, te da je novi šef stručnog štaba  Kluba Dalibor Ignjić.

Ignjiću će ovo biti treći angažman u Bratstvu. Treći puta u klubu sa stadiona Luke. Nakon što je ranije obavljao funkciju pomoćnog trenera, a potom i šefa stručnog štaba, ponovo se vraća na klupu kluba s ciljem gradnje stabilnog prvoligaša.

“Dobro nam došao nazad, Dalibore! Želimo ti mnogo sreće, zdravlja i uspjeha u plavo-žutom dresu”. – Poručili su na zvaničnoj FB stranici NK Bratstva.

Amir Selimović, koji je ekipu preuzeo nekoliko kola prije kraja prvenstva, svoj put nastavlja u Gradačcu u ekipi Zvijezde kao kondicioni trener.

Slični postovi

Back to top button