
NK Bratstvo Gračanica obavještava javnost da je u prisustvu sportskog direktora Edina Šuše potpisan ugovor, te da je novi šef stručnog štaba Kluba Dalibor Ignjić.
Ignjiću će ovo biti treći angažman u Bratstvu. Treći puta u klubu sa stadiona Luke. Nakon što je ranije obavljao funkciju pomoćnog trenera, a potom i šefa stručnog štaba, ponovo se vraća na klupu kluba s ciljem gradnje stabilnog prvoligaša.
“Dobro nam došao nazad, Dalibore! Želimo ti mnogo sreće, zdravlja i uspjeha u plavo-žutom dresu”. – Poručili su na zvaničnoj FB stranici NK Bratstva.
Amir Selimović, koji je ekipu preuzeo nekoliko kola prije kraja prvenstva, svoj put nastavlja u Gradačcu u ekipi Zvijezde kao kondicioni trener.



