
Gimnazija ”Dr. Mustafa Kamarić ” Gračanica u subotu, 21. maja, svečano ispraća 50. generaciju maturanata i tim povodom organizuje tradicionalnu šetnju kroz grad.
Ovim povodom, pozivaju sve građane našeg grada da uveličaju ovaj događaj svojim prisustvom.Gračanička gimnazija ove godine ispraća 71 učenika.
Tradicionalna šetnja kreće ispred škole u 19:30h.



