Vijesti

Održano predavanje na temu “Psihološki aspekti maligniteta kod djece i mladih”

Zlatni septembar-mjesec podizanja svijesti o dječijem raku

Gračanička Gimnazija danas je bila domaćin prvom od niza predavanja koja će biti održana  u školama na području Tuzlanskog kantona u okviru kampanje Zlatni septembar-mjesec podizanja svijesti o dječijem raku.

Kampanju provodi Udruženje “Srce za djecu oboljelu od raka”  a kako nam je kazala Sabina Duman, psihologinja i psihoterapeutkinja u ovom Udruženju,cilj predavanja i kampanje jeste podizanje svijesti kod mladih o ovoj temi.

Opširnije donosimo u našem programu u emisiji Info 5 od 17.00 sati.

Slični postovi

Back to top button