Vijesti
Održano predavanje na temu “Psihološki aspekti maligniteta kod djece i mladih”
Zlatni septembar-mjesec podizanja svijesti o dječijem raku

Gračanička Gimnazija danas je bila domaćin prvom od niza predavanja koja će biti održana u školama na području Tuzlanskog kantona u okviru kampanje Zlatni septembar-mjesec podizanja svijesti o dječijem raku.
Kampanju provodi Udruženje “Srce za djecu oboljelu od raka” a kako nam je kazala Sabina Duman, psihologinja i psihoterapeutkinja u ovom Udruženju,cilj predavanja i kampanje jeste podizanje svijesti kod mladih o ovoj temi.
Opširnije donosimo u našem programu u emisiji Info 5 od 17.00 sati.



