Sport

Sport INFO – Svi rezultati i tabele na jednom mjestu

RUKOMET – Premijer liga BiH, 13. kolo

  • Gračanica – Sloga D.  26:23
  • Slavija – Borac  26:27
  • Drina – Vogošća  31:28
  • Sloga GVU – Lokomotiva  33:27
  • Leotar – Bosna  28:26
  • Goražde – Konjuh  22:37
  • Maglaj – Sloboda  20:18
  • Izviđač – Iskra  42:32

Tabela:

  1. Gračanica 33
  2. Borac 33
  3. Bosna V.  26
  4. Lokomotiva  23
  5. Izviđač  20
  6. Sloga GVU  20
  7. Sloboda 19
  8. Sloga D. 19
  9. Leotar  18
  10. Slavija 17
  11. Maglaj  16
  12. Vogošća 16
  13. Konjuh  14
  14. Iskra 14
  15. Goražde  9
  16. Drina  3

U utakmicama predzadnjeg, 14. kola u prvom dijelu sezone sastaju se:

  • Maglaj – Gračanica
  • Vogošća – Izviđač
  • Lokomotiva – Slavija
  • Sloga D. – Goražde
  • Iskra – Sloga GVU
  • Borac – Leotar
  • Konjuh – Drina
  • Sloboda – Bosna V.

MALI NOGOMET – Premijer futsal liga BiH, 8. kolo

  • Kaskada – Salines  5:3
  • Mostar – Centar  6:4
  • Brotnjo – Beli Anđeo  8:6
  • Tango – Seljak  7:7
  • Sloga – Zrinjski  7:4

Tabela:

  1. Mostar 19
  2. Centar 18
  3. Salines 17
  4. Brotnjo  13
  5. Sloga  12
  6. Kaskada  8
  7. Zrinjski  7
  8. Beli Anđeo  6
  9. Seljak  5
  10. Tango  4

9. kolo:

  • Beli Anđeo – Kaskada
  • Centar – Tango
  • Salines – Mostar
  • Zrinjski – Brotnjo
  • Seljak – Sloga GVU

KOŠARKA – A1 liga BiH, 8. kolo

  • Gen – Gračanica  84:59
  • Turbina – Spartans 88:82
  • Travnik – Brčko 80:74
  • Radnički – Igman  79:90
  • Bošnjak – Čelik  89:94
  • Konjic – Bosna  59:67

 Tabela:

  1. Bosna 15
  2. Čelik  14
  3. Turbina  14
  4. Radnički 13
  5. Bošnjak  12
  6. Igman  12
  7. Gen  12
  8. Gračanica 11
  9. Spartans 11
  10. Konjic 11
  11. Brčko  10
  12. Travnik  9

9. kolo:

  • Gračanica – Bošnjak
  • Čelik – Radnički
  • Brčko Distrikt – Gen
  • Ibu Spartans – Travnik
  • Bosna – Turbina
  • Igman – Konjic

ODBOJKA – Superliga FBiH Sjever, 9. kolo

  • Orašje – Gračanica  3:0  (25:18, 25:21, 25:20)
  • Žepče – Bihać  0:3
  • Maglaj – Bosna  0:3
  • Gradina Herceg – Kakanj  3:0
  • Napredak – Čelik  3:0

 Tabela:

  1. Bosna K.  23
  2. Gradina Herceg  22
  3. Orašje  22
  4. Čelik  16
  5. Kakanj  14
  6. Napredak 11
  7. Bihać 9
  8. Maglaj 9
  9. Gračanica 7
  10. Žepče  2

 10. kolo:

  • Gračanica – Čelik
  • Napredak – Kakanj
  • Gradina Herceg – Bosna
  • Maglaj – Bihać
  • Žepče – Orašje

Slični postovi

Back to top button
Idi na alatnu traku