Bratstvo pobijedilo u Bihaću – Čestitamo

Nakon tri poraza ekipa je sada u mini seriji od dvije pobjede zaredom

NOGOMET – Prva liga FBiH, 5. kolo, Bihać

Jedinstvo – Bratstvo  0:1  (Bajić)

Nogometaši Bratstva su nakon tri poraza u prva tri kola situaciju spasili sa dva vezana trijumfa. Nakon pobjede protiv Goražda u 4. kolu u prvoj utakmici 5. kola danas su u Bihaću savladali domaće Jedinstvo sa 0:1. Strijelac pobjedonosnog gola vrijednog nova 3 boda bio je Kosta Bajić početkom drugog poluvremena. Ekipi je ova pobjeda više nego dobro došla s obzirom na jako loš start. Sada je situacija dosta bolja s obzirom da ekipa ima 6 bodova a da u narednom kolu na domaćem terenu u komšijskom derbiju dočekuju Zvijezdu iz Gradačca. Zvijezdu koja je dobro krenula u sezonu ali koja je visokim porazom u Banovićima (5:0) pokazala da se radi o ekipi protiv koje se ipak itekako može igrati.

Prije susreta 6. kola protiv Zvijezde ekipi Bratstva slijedi susret u okviru 2. kola Kupa FBiH na domaćem terenu protiv Slavena. Ova utakmica se igra u srijedu 11.9. u 16:00 sati.

Čestitke za pobjedu uz nadu da će ovi rezultati iz posljednja dva kola biti samo nagovještaj dosta boljih igara Gračanlija u nastavku sezone.