Sport

Svi rezultati i tabele na jednom mjestu

Rukometaši su na diobi 1. mjesta, Kaskada u finalu Kupa - Orahovica, Pribava, košarkaši, svi na prvom mjestu

U nekoliko navrata smo izvještavali o zaista uspješnoj sezoni za gračanički sport. Rukometaši su na diobi 1. mjesta u Premijer ligi BiH, Kaskada je u finalu Kupa BiH, Orahovica je prva na tabeli Prve lige TK a Pribava u Drugoj ligi TK Zapad. Košarkaši su kolo prije kraja osigurali prvo mjesto.

Čestitke svim našim sportistima.

RUKOMET – Premijer liga BiH

Rezultati 18. kola:

  • Lokomotiva – Gračanica  26:26
  • Sloga D. – Bosna V.  34:28
  • Borac – Zrinjski  27:24
  • Konjuh – Goražde  36:26
  • Slavija – Sloga GV  25:24
  • Maglaj – Vogošća  29:26
  • Leotar – Derventa  36:31

Tabela:

  1. Bosna 40
  2. Gračanica 40
  3. Borac 37
  4. Konjuh 31
  5. Vogošća 30
  6. Sloga D. 28
  7. Leotar 28
  8. Sloga GV/U 26
  9. Zrinjski 26
  10. Maglaj 26
  11. Lokomotiva 23
  12. Goražde 16
  13. Derventa 10
  14. Slavija 3
  1. kolo, parovi – srijeda, 20.3.
  • Gračanica – Borac BL
  • Sloga GV – Bosna V.
  • Lokomotiva – Sloga D.
  • Zrinjski – Maglaj
  • Derventa – Slavija
  • Goražde – Leotar
  • Vogošća – Konjuh

NOGOMET – Prva liga FBiH

Rezultati 18. kola:

  • Bratstvo– Rudar  2:0
  • Čapljina – TOŠK  1:0
  • Olimpik – Goražde 3:0
  • Bosna – Slaven  1:1
  • Zvijezda – Igman  2:1
  • Metaleghe – Vitez  1:0
  • Travnik – Orašje  1:1
  • Velež – Jedinstvo  2:0

Tabela:

  1. Velež 45
  2. Olimpik 41
  3. Zvijezda  31
  4. TOŠK 30
  5. Jedinstvo 29
  6. Čapljina  27
  7. Rudar 26
  8. Orašje 26
  9. Goražde 24
  10. Igman 22
  11. Bratstvo 22
  12. Slaven 20
  13. Metaleghe 20
  14. Vitez 17
  15. Travnik 14
  16. Bosna V. 11

U utakmicama 19. kola sastaju se:

  • Orašje – Bratstvo
  • Vitez – N. Travnik
  • TOŠK – Jedinstvo
  • Goražde – Zvijezda
  • Igman – Metaleghe
  • Olimpik – Velež
  • Rudar – Bosna V.
  • Slaven – Čapljina

FUTSAL – Premijer liga BiH

Rezultati 17. kola:

  • Kaskada – Mostar  1:1
  • Centar – Zrinjski  6:6
  • Salines – Brotnjo  3:3
  • Tango – slobodan
  • Seljak – Beli Anđeo  4:2

 Tabela:
1. Mostar 41
2. Zrinjski 37
3. Brotnjo  30
4. Centar  30
5. Seljak  28
6. Salines  25
7. Kaskada  24
8. Beli Anđeo 17
9. Leotar 9
10. Tango 1

  1. kolo:
  • Zrinjski – Kaskada
  • Mostar – Seljak
  • Leotar – Salines
  • Brotnjo – Centar
  • Beli Anđeo – Tango

KOŠARKA – A2 liga Sjever

13. kolo, rezultati:

  • Gračanica – Željo  76:66
  • Orlovik – Bihać  83:78
  • Sloboda II – Gradina  97:83
  • Litva – slobodni

Tabela:
1. Gračanica  21
2. Sloboda II  19
3. Željo  18
4. Gradina  18
5. Bihać  14
6. Orlovik  14
7. Litva  13

  1. kolo:
  • Sloboda II – Gračanica
  • Željo – Orlovik
  • Bihać – Litva
  • Gradina – slobodni

ODBOJKA – Superliga FBiH Sjever

Rezultati 17. kola:

  • Gračanica Fortex – Bihać  0:3  (16:25, 13:25, 12:25)
  • Kakanj – Gradina Herceg  1:3
  • Bosna K. – Orašje  0:3
  • Vitez – Maglaj  2:3
  • Lukavac – Žepče

 Tabela:
1. Kakanj  37
2. Orašje  36
3. Gradina Herceg  36
4. Maglaj  35
5. Bihać  28
6. Vitez  26
7. Žepče  18
8. Gračanica Fortex  16
9. Bosna 5
10. Lukavac 3

  1. kolo:
  • Orašje – Gračanica
  • Gradina Herceg – Lukavac
  • Žepče – Vitez
  • Maglaj – Bosna K.
  • Bihać – Kakanj

NOGOMET – Druga liga FBiH Sjever

17. kolo, rezultati:

  • Mladost M. – Priluk  2:0
  • Mramor – Lokomotiva  2:0
  • Gradina – Dinamo  5:0
  • Odžak – Bosna M.  1:1
  • Radnički – Prokosovići  2:0
  • Bosna K. – Sloga T.  4:0
  • Svatovac – Čelić  3:0
  • Seona – Budućnost   1:0

 Tabela:

  1. Budućnost 34
  2. Svatovac 32
  3. Čelić 31
  4. Mladost M. 31
  5. Gradina 31
  6. Seona 28
  7. Radnički 26
  8. Lokomotiva 25
  9. Bosna M. 24
  10. Bosna K. 23
  11. Dinamo 23
  12. Priluk 22
  13. Prokosovići 19
  14. Odžak 15
  15. Sloga T. 14
  16. Mramor 13

18. kolo:

  • Lokomotiva – Svatovac
  • Prokosovići – Mladost M.
  • Dinamo – Seona
  • Budućnost – Mramor
  • Čelić – Bosna K.
  • Sloga T. – Radnički
  • Priluk – Odžak
  • Bosna M. – Gradina

NOGOMET – Prva liga TK

17. kolo, rezultati:

  • Omazići – Jedinstvo L.  1:0
  • Mladost T.  – Orahovica  0:2
  • Proleter – DSK  1:3
  • Rijeka – Ingram  1:0
  • G. Rahić – Doboj Istok 4:0
  • Trešnjevka – Polet  2:0
  • Mladost B. – Mladost K.  3:1
  • Vražići – Željezničar   4:0

Tabela:

  1. Orahovica 35
  2. Omazići 35
  3. Trešnjevka 34
  4. Rahić 31
  5. Vražići 27
  6. Doboj Istok 25
  7. Ingram 25
  8. DSK 24
  9. Rijeka 24
  10. Mladost K. 23
  11. Jedinstvo L. 23
  12. Mladost B. 22
  13. Polet 20
  14. Proleter 16
  15. Željezničar 15
  16. Mladost T. 12

18. kolo:

  • Orahovica – Mladost B.
  • Jedinstvo – Proleter
  • Doboj Istok – Rijeka
  • DSK – Vražići
  • Željezničar – Mladost T.
  • Mladost K. – Trešnjevka
  • Polet – G. Rahić
  • Ingram – Omazići

NOGOMET – Druga liga TK Zapad

14. kolo, rezultati:

  • Mladost D. – 25. maj  5:3
  • St. Polje – BSK  2:0
  • Mramor – Pribava  3:0
  • Špionica – Polet  1:1
  • Bukovik – Rudar 4:1
  • Orahovica – Turija  4:2
  • Sloga B. – Mladost P.  3:1

 Tabela:

  1. Pribava 32
  2. Polje 29
  3. Mramor 25
  4. Mladost P. 24
  5. Bukovik 24
  6. Rudar Z. 23
  7. maj 23
  8. Mladost D 21
  9. Sloga B. 20
  10. Polet 19
  11. BSK 11
  12. Špionica 11
  13. Turija 8
  14. Orahovica 7
  1. kolo:
  • PribavaSt. Polje
  • Turija – Mladost D.
  1. maj – Mramor
  • Polet – Bukovik
  • Rudar – Mladost P.
  • Orahovica – Sloga B.
  • BSK – Špionica

Slični postovi

Back to top button
Idi na alatnu traku