Sport

Svi rezultati i tabele na jednom mjestu

RUKOMET – Premijer liga BiH, 24. kolo, Tuzla, nedjelja, 16:30 h

Sloboda – Gračanica  28:25  (16:11)

Rezultati 24. kola:

  • Sloboda – Gračanica  28:25
  • Borac – Maglaj  38:30
  • Sloga – Derventa  39:30
  • Izviđač – Lokomotiva  46:24
  • Sloga GVU – Leotar  26:21
  • Konjuh – Bosna  30:24
  • Krivaja – Vogošća  29:30
  • Iskra – slobodni

Tabela:

  1. Izviđač  41
  2. Borac  40
  3. Sloga D.  36
  4. Sloboda  32
  5. Konjuh  31
  6. Vogošća  31
  7. Gračanica  30 
  8. Leotar  27
  9. Krivaja  25
  10. Sloga GVU  24
  11. Maglaj  20
  12. Iskra  16
  13. Lokomotiva  15
  14. Bosna  10
  15. Derventa  2
  16. Slavija – istupili

25. kolo:

  • Gračanica – Krivaja
  • Maglaj – Sloga D.
  • Lokomotiva – Sloga GVU
  • Izviđač – Konjuh
  • Derventa – Sloboda
  • Leotar – Borac
  • Vogošća – Iskra
  • Bosna – slobodni

NOGOMET – m:tel Prva liga FBiH, 22. kolo, Gračanica, stadion Luke, subota, 16:30 h

Bratstvo – TOŠK  1:0  (0:0)

22. kolo – rezultati:

  • Bratstvo – TOŠK  1:0
  • GOŠK – Budućnost  1:0
  • Zvijezda – Slaven 5:1
  • Vis SB – Radnik 2:3
  • Goražde – Čapljina  3:0
  • Orašje – Rudar  3:1
  • Posušje – Igman  2:2
  • Jedinstvo – Travnik  1:0

Tabela:

  1. Posušje  47
  2. Goražde  41
  3. Zvijezda  39
  4. TOŠK  38
  5. Rudar  34
  6. Travnik  32
  7. Radnik  32
  8. Bratstvo  31
  9. Budućnost  31
  10. Vis Simm Bau  30
  11. Jedinstvo  30
  12. GOŠK  29
  13. Orašje  28
  14. Igman  22
  15. Čapljina  20
  16. Slaven 7

23. kolo:

  • Slaven – Bratstvo
  • Posušje – GOŠK
  • Igman – Vis SB
  • Travnik – Zvijezda
  • Rudar – Jedinstvo
  • Čapljina – Orašje
  • Radnik – Goražde
  • TOŠK – Budućnost

NOGOMET – Druga liga FBiH (Sjever), 22. kolo, subota/nedjelja, 16:30 h

  • Orahovica – Odžak  1:2
  • Mladost – Priluk  3:2
  • Lokomotiva – G. Rahić 1:5

Dva su naša predstavnika u Drugoj ligi FBiH Sjever na terenu bila u subotu. Lokomotiva već polahko može da pakuje kofere za niži rang s obzirom da su izgubili i u 22. kolu na domaćem terenu od Gornjeg Rahića sa visokih 1:5. Bili su zadnji prije 22. kola a bit će tu i nakon njega. Nažalost.

Mladost je trenutno na 6. mjestu sa 35 bodova. U nedjelju je Orahovica izgubila na domaćem terenu od Odžaka 1:2. Orahovica je na 11. mjestu sa 31 bodom.

23. kolo:

  • Bosna M. – Orahovica
  • Prokosovići – Mladost M.
  • Mramor – Lokomotiva M.

NOGOMET – Prva liga TK, 22. kolo, nedjelja, 16:30 h

  • Mladost B. – Jedinstvo L.  3:2
  • Doboj Istok – Trešnjevka  1:0

Doboj Istok je 9-ti sa 31 bodom, Mladost Brijesnica je 11-ta sa 30 bodova a Jedinstvo je predzadnje sa 27 bodova.

23. kolo:

  • Jedinstvo V. – Jedinstvo L.
  • Omladinac – Mladost B.
  • Čelić – Doboj Istok

NOGOMET – Druga liga TK Zapad, 19. kolo, nedjelja, 16:30 h

  • Pribava – Mladost D.  4:2
  • Stjepan Polje – Sloga B.  1:1

Pribava je 5-ta sa 33 boda, Stjepan Polje je na 10-om mjestu sa 19 bodova a Mladost je predzanja sa 16 bodova.

20. kolo:

  • DSK – Stjepan Polje
  • Sloga B. – Pribava
  • Mladost D. – Špionica

Slični postovi

Back to top button