Sport

Svi rezultati i tabele na jednom mjestu

Dobar vikend za gračaničke sportiste

RUKOMET – Premijer liga BiH

Evo svih rezultata 17. kola:

  • Gračanica – Sloga D.  27:25
  • Bosna V. – Slavija  29:22
  • Vogošća – Borac  24:19
  • Zrinjski – Lokomotiva  31:22
  • Sloga GV – Leotar  23:17
  • Goražde – Maglaj  36:30
  • Derventa – Konjuh 30:33

Tabela:

  1. Bosna 40
  2. Gračanica 39
  3. Borac 34
  4. Vogošća 30
  5. Konjuh 28
  6. Sloga GV/U 26
  7. Zrinjski 26
  8. Sloga D. 25
  9. Leotar 25
  10. Maglaj 23
  11. Lokomotiva 22
  12. Goražde 16
  13. Derventa 10
  14. Slavija 3

U utakmicama 18. kola sastaju se:

  • Lokomotiva – Gračanica
  • Sloga D. – Bosna V.
  • Borac – Zrinjski
  • Konjuh – Goražde
  • Slavija – Sloga GV
  • Maglaj – Vogošća
  • Leotar – Derventa

NOGOMET – Prva liga FBiH

17. kolo, rezultati:

  • Slaven – Bratstvo  1:0
  • Rudar – N. Travnik  0:1
  • Igman – Olimpik  0:1
  • Orašje – Metaleghe  1:0
  • Vitez – Zvijezda  2:1
  • Jedinstvo – Čapljina  0:2
  • Goražde – Velež  1:0
  • TOŠK – Bosna V.  2:1

 Tabela:

  1. Velež 42
  2. Olimpik 38
  3. TOŠK 30
  4. Jedinstvo 29
  5. Zvijezda 28
  6. Rudar 26
  7. Orašje 25
  8. Goražde 24
  9. Čapljina 24
  10. Igman 22
  11. Bratstvo 19
  12. Slaven 19
  13. Metaleghe 17
  14. Vitez 17
  15. Travnik 13
  16. Bosna V. 10

U susretima 18. kola sastaju se:

  • Bratstvo – Rudar
  • Čapljina – TOŠK
  • Olimpik – Goražde
  • Bosna – Slaven
  • Zvijzeda – Igman
  • Metaleghe – Vitez
  • Novi Travnik – Orašje
  • Velež – Jedinstvo

MALI NOGOMET – Premijer futsal liga BiH

16. kolo:

  • Beli Anđeo – Kaskada  8:4
  • Zrinjski – Mostar 7:2
  • Centar – Salines  5:3
  • Brotnjo – Tango  7:5
  • Leotar – Seljak – Leotar odustao od takmičenja…

 Tabela:
1. Mostar 37 (-1)
2. Zrinjski 36
3. Brotnjo  29
4. Centar  29
5. Salines  24
6. Seljak  22
7. Kaskada  20
8. Beli Anđeo 14
9. Leotar 9
10. Tango 1

  1. kolo:
  • Kaskada – Mostar
  • Centar – Zrinjski
  • Salines – Brotnjo
  • Tango – slobodan
  • Seljak – Beli Anđeo

KOŠARKA – A2 liga Sjever

12. kolo, rezultati:

  • Bihać – Gračanica  90:105
  • Željo – Gradina  72:71
  • Litva – Orlovik  71:60
  • Sloboda II – slobodni

Tabela:
1. Gračanica  19
2. Željo 17
3. Gradina  17
4. Sloboda II  17
5. Bihać  13
6. Litva  13
7. Orlovik  12

  1. kolo:
  • Gračanica – Željo
  • Orlovik – Bihać
  • Gradina – Sloboda
  • Litva – slobodni

ODBOJKA – Superliga FBiH Sjever, žene

16. kolo, rezultati:

  • Kakanj – Gračanica  3:0  (25:16, 25:17, 25:11)
  • Gradina Herceg – Žepče  3:0
  • Maglaj – Lukavac   3:0
  • Orašje – Vitez  3:0
  • Bihać – Bosna K.  3:0

Tabela:
1. Kakanj  37
2. Orašje  36
3. Gradina Herceg  36
4. Maglaj  35
5. Bihać  28
6. Vitez  26
7. Žepče  18
8. Gračanica Fortex  16
9. Bosna 5
10. Lukavac 3

  1. kolo:
  • Gračanica Fortex – Bihać
  • Kakanj – Gradina Herceg
  • Bosna K. – Orašje
  • Vitez – Maglaj
  • Lukavac – Žepče

NOGOMET – Druga liga FBiH Sjever

16. kolo, rezultati:

  • Lokomotiva – Seona  1:2
  • Bosna M. – Mladost M.  0:1
  • Dinamo – Budućnost  1:1
  • Čelić – Mramor  1:0
  • Sloga T. – Svatovac  2:1
  • Prokosovići – Bosna K.  0:1
  • Priluk – Radnički  0:1
  • Gradina – Odžak  2:0

Tabela:

  1. Budućnost 34
  2. Čelić 31
  3. Mladost M. 31
  4. Svatovac 29
  5. Gradina 28
  6. Seona 25
  7. Lokomotiva 25
  8. Radnički 23
  9. Dinamo 23
  10. Priluk 22
  11. Bosna K. 20
  12. Bosna M. 20
  13. Prokosovići 19
  14. Odžak 14
  15. Sloga T. 14
  16. Mramor 10

17. kolo:

  • Mladost M. – Priluk
  • Mramor – Lokomotiva
  • Gradina – Dinamo
  • Odžak – Bosna M.
  • Radnički – Prokosovići
  • Bosna K. – Sloga T.
  • Svatovac – Čelić
  • Seona – Budućnost

NOGOMET – Prva liga TK

16. kolo, rezultati:

  • Orahovica – Vražići  92  2:0
  • Jedinstvo L. – Rijeka  0:3
  • DSK – Željezničar  2:0
  • Mladost K. – Mladost T.  3:0
  • Polet – Mladost B.  6:1
  • Doboj Istok – Trešnjevka  1:1
  • Ingram – G. Rahić  0:0
  • Proleter – Omazići  3:0

Tabela:

  1. Orahovica 32
  2. Omazići 32
  3. Trešnjevka 31
  4. Rahić 28
  5. Doboj Istok 25
  6. Ingram 25
  7. Vražići 24
  8. Mladost K. 23
  9. Jedinstvo L. 23
  10. DSK 21
  11. Rijeka 21
  12. Polet 20
  13. Mladost B. 19
  14. Proleter 16
  15. Željezničar 15
  16. Mladost T. 12

17. kolo:

  • Omazići – Jedinstvo L.
  • Mladost T.  – Orahovica
  • Proleter – DSK
  • Rijeka – Ingram
  • G. Rahić – Doboj Istok
  • Trešnjevka – Polet
  • Mladost B. – Mladost K.
  • Vražići – Željezničar

 

Slični postovi

Također pogledaj

Close
Back to top button
Idi na alatnu traku