Horor u Ljubuškom – Gračanica ostala na – 8

RUKOMET – Kup BiH, 1/4 finale, prva utakmica, Ljubuški

Izviđač – Gračanica 29:21 (10:12)

Ekipa Gračanice je odigrala jednu od najlošijih utakmica u posljednjih nekoliko sezona i potpuno zasluženo izgubila od Izviđača u prvoj utakmici 1/4 finala Kupa BiH. Domaćini su slavili sa visokih 29:21. Iako su gosti odigrali dobro prvo poluvrijeme i na odmor otišli sa prednošću 10:12, teško je bilo ko mogao naslutiti ono što se dešavalo u drugih 30 minuta. Horor. Domaćini su ovaj period igre dobili 19:9 za velikih, zasluženih i konačnih 29:21. Kakvo je stanje bilo u samom finišu susreta, gosti mogu biti i zadovoljni sa ovim rezultatom.

Težak zadatak, možda i pretežak za Gračanicu u uzvratu za 7 dana u dvorani Luke.

Ipak, rukomet je to. Sve je moguće.

Nevjerovatno je kako su gosti odigrali dva različita poluvremena. Prvo veoma dobro u kojem su mogli ostvariti i veću prednost i drugo, najlošije u eri Damira Doborca.

Ekipi želimo sretan povratak kući a u uzvratu po čudo.